SEZON 2018 ZAKOŃCZONY - ZAPRASZAMY W PRZYSZŁYM ROKU

Pole namiotowe

Camping położony jest w pięknej i cichej okolicy nad Zalewem Czorsztyńskim, u podnóża Pienin, Gorców i Tatr. Urok temu miejscu nadaje  piękny krajobraz góski, rozciągająca się panorama szczytów i lasów, czyste powietrze oraz niepowtarzalna fauna i flora jeziora, a przede wszystkim nasi stali bywalcy - goście odwiedzający nas co roku.

Nasze pole namiotowe "Frydman" oferuje wczasowiczom możliwość korzystania z prądu, pełnego węzła sanitarnego (natrysk z ciepłą wodą, WC, umywalki) oraz parking. Cały teren nocą jest oświetlony i strzeżony. Dla gości mamy bezpłatny bezprzewodowy internet (WI-FI)

Aktywni sportowo znajdą u nas wiele atrakcji: boisko do gry w siatkówkę plażową, boisko do gry w piłkę nożną, wypożyczalnię sprzętu wodnego (kajaki i rowerki), piękne trasy rowerowe oraz do joggingu. Co więcej bezpośredni dostęp do wody Zalewu Czorsztyńskiego umożliwia uprawianie sportów wodnych: windsurfingu, pływania, kajakarstwa.

Dla najmłodszych "klientów" jest plac zabaw z piaskownicą i huśtawkami oraz basen z kulami wodnymi.

Dla osób lubiących spokojny wypoczynek proponujemy plażę nad samym jeziorem, rowerki wodne, spacery w pobliskich lasach oraz grzybobranie.

Mile widziane zwierzęta!

Zapraszamy serdecznie do wypoczynku na łonie natury!

Regulamin pola namiotowego >>KLIKNIJ<<

CENNIK
 Osoba  8 zł
 Dziecko do lat 12  5 zł
 Dziecko do lat 2  bezpłatnie
 Zwierzęta  bezpłatnie
 Namiot  5 zł
 Motocykl  5 zł
 Samochód  7 zł
 Przyczepa  10 zł
 Camper  15 zł
 Przyłącz energii elektrycznej  10 zł
 Natrysk bez ograniczeń czasowych  2 zł
 Toalety i umywalki z bieżącą wodą  bezpłatnie
 Internet bezprzewodowy WI-FI  bezpłatnie